Осмотична вода, розберемося раз і назавжди яку воду пити
Самим витонченим, тонким і ефективним методом очищення води є зворотний осмос.
Ця технологія захищає практично від будь-яких домішок, навіть від низькомолекулярних неорганічних сполук (в першу чергу - солей), атомів і іонів, розмір яких становить 1/1000 частку мікрона, що в сотні і тисячі разів вище адсорбційної здатності кращих сортів вугілля і синтетичних волокон.
Тобто зворотний осмос дозволяє відфільтрувати майже все, що тільки існує на світі. Виняток становлять лише такі дрібні частинки як іони водню і кисню, які, власне, і утворюють саму воду, і молекули розчинених газів. Обратноосмотічеськую воду можна пити без кип'ятіння, оскільки в ній немає вірусів, мікробів і вже тим більше бактерій.
Про органічних речовинах (гербіциди, пестициди, тригалометанах) теж немає ніякої мови.
В залежності від типу мембрани ступінь очищення становить навіть за самим нешкідливим неорганічних речовин близько 90-98%, а вже за патогенним - і того більше. У той же час мембрана пропускає розчинений у воді кисень. Багато людей вважають, що хороший смак надають воді мінеральні солі. Це зовсім не так. Хороший смак вода отримує завдяки розчиненому в ній кисню. Ось чому джерельна вода, що б'є ключем, так хороша на смак.
Однак деякі персонажі - зі сторінок наукових статей, у доповідях на конференціях, в газетних статтях і на інтернетівських сайтах - досі стверджують, що зворотньоосмотична вода (так само як і дистильована) шкідлива для людини, оскільки в ній відсутні необхідні мікроелементи - кальцій, магній, калій, натрій, літій, мідь, фтор, йод та інші. Більше того, - кажуть вони, - знесолена вода не тільки не несе людині необхідні солі, але і навіть вимиває їх з клітин організму. Апологети цього вчення принципово не п'ють очищену воду, вважаючи за краще вгамовувати спрагу водопровідною водою, якій притаманне сукупна солевміст порядку 200 мг/л. В той час як солевміст зворотноосмотичної води становить 20-25 мг/л, а дистильованої - менше 10 мг/л. Давайте розберемося.
По-перше, 2-3 літри зворотноосмотичної води, так само як і водопровідної, жодним чином не можуть вплинути на солевміст в клітинах людського організму. Чому? Тому що в організмі людини знаходиться 40-60 літрів води з солевмістом близько 3000 мг/л (рівень солоності Балтійського моря), що в 150 разів вище солевмісту зворотноосмотичної води і в 15 разів - від водопровідної. І кількість самої води в людині в 20-30 разів більше, ніж він здатний випити за добу. Тобто різниця в солевмісті між зворотноосмотичної і водопровідною водою просто нікчемна з точки зору клітин людського організму.
По-друге, ніхто ж не закликає відмовитися від споживання солей і корисних мікроелементів.
Дорогі друзі, їх потрібно щодня споживати! Будьте ласкаві! Але не з водою, а з їжею.
Не потрібно пити забруднену воду заради деяких нібито корисних солей, які в ній теж містяться. Набагато краще насичувати свій організм тими ж самими речовинами, але знаходяться у звичайних продуктах. Власне, людство всю свою життя і бере їх в хлібі, молоці, м'ясі, рибі, овочах і фруктах. Справа в тому, що мікроелементи добре засвоюються, коли надходять в організм у складі органічних молекул, а саме в такому вигляді вони і присутні в більшості продуктів. З води ж мікроелементи практично не засвоюються організмом. Тому для того, щоб заповнити добову норму в споживанні кальцію, потрібно випити як мінімум 300 літрів води, в той час як досить пари склянок молока або декількох шматків сиру!
Більше того, вода в організмі виконує функцію розчинника, тому, чим вона чистіша, тим краще.
Але деякі мужі - всупереч життєвим досвідом людства - чомусь вперто не бажають отримувати корисні мікроелементи не з їжі, а з води. Може бути, вони погано харчуються і вважають, що це властиво всім? Вони приводять в приклад полярників, які страждали здоров'ям, змушені пити талий сніг, настільки ж обессоленный, як і зворотньоосмотична вода. Ну що на це залишається відповісти? Але не хвилюйтеся, ви не полярник, ви живете в середніх широтах, не замерзаєте в льодах і нормально харчуєтеся. Для вас зворотньоосмотична вода вкрай корисна. Пийте на здоров'я, якщо вам дозволяють кошти. А полярникам бувало погано зовсім з інших причин (дефіцит сонячного випромінювання, морози, цинга).
І ще цікавий факт: за статистикою найдовше живуть люди в горах і на півночі - там, де п'ють талу воду...
По-третє, ми рідко п'ємо просто воду. Ми заварюємо на ній чай або каву, готуємо узвар, морс, борщ, суп або борщ. При цьому солевміст води і концентрація корисних речовин миттєво підскакує до величин, які водопровідній воді і не снилися. Все це робить доктрину про шкоду знесоленої води черговим міфом.
Сьогодні за технологією зворотного осмосу виробляються вже мільйони тонн питної води з відомими торговими марками. А ви думали, що вода нацеживается в пляшки із джерел, що збирається на альпійських луках, наливається з озера Тахо або невідомо яким чином імпортується з гірських льодовиків? Ні, левова частка бутильованої води очищається за методом зворотного осмосу.
Втім, зворотньоосмотична вода нітрохи не поступається своїм кращим природним аналогам, навіть перевершує їх (при дотриманні технологічних норм). І вже, в усякому разі, навіть на тибетський льодовик сьогодні може забрести радіоактивна хмара. Тому заводська очищення в наш час вже краще, ніж збір природної води яка вона є.
До речі, не тільки заводська, але і побутова.
Побутові фільтри зворотного осмосу нічим не відрізняються від промислових, крім свого розміру і вартості.
Для консультації з нашими фахівцями зателефонуйте нам або відправте заявку: